ARTTEC – IQ STEAM – parný box – Excluziv

2 300,00  s DPH

Parný box IQ STEAM

Parný box IQ steam radu Arttec Exclusive vás iste zaujme nadštandardnou výbavou a originálnym luxusným dizajnom. Vzhľad boxu dopĺňa čierny ALU rám, biela vanička a stropné osvetlenie, ktoré nádherne prežiari celý box. Ak chcete do svojej kúpeľne originálnej parný box, IQ určite splní Vaše očakávania.

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 032 Kategórie: , , Značka:

Popis

Spracovanie

Vanička parného boxu IQ steam je vyrobená z kombinácie ABS a PMMA (akrylát). Tým je dosiahnuté vysokej odolnosti proti nárazu a proti poškriabaniu povrchovej vrstvy zároveň.

Parametre

Rozmery: 100x100x223 cm
Rám: čierny lesklý ALU
Vnútorná výška: 195 cm
Výška sedátka: 30 cm
Šírka vstupu: 53 cm
Vanička: 20 cm, biela, ABS / PMMA, hĺbka: 4 cm
Výplň: 6 mm bezpečnostné číre sklo, zadné sklo čierne nepriehľadné
Výbava

Vo výbave parného boxu IQ steam nájdete naozaj veľkú hornú sprchu (30×30 cm), polohovateľnú ručnú sprchu a 5 stredne veľkých masážnych chrbtových trysiek plus 2 veľké. Masážne trysky, sprchy aj batérie sa vyznačujú zaujímavým dizajnom, ktorý vás upúta na prvý pohľad. Dotykový panel ovláda nastavenie pary, masáže aj rádio či ventilátor pre odvetranie boxu.

Stropná sprcha rozmer 30×30 cm
Ručná sprcha polohovateľná s držadlom
7 masážnych trysiek
Batérie
Dotykový ovládací panel
Parný vyvíjač
Reproduktor, rádio
Ventilátor
Osvetlenie
Stolička
Sklenená polička
Strop
Sauna v sprchovacom boxe – efektivita, úspora a bonus pre životný štýl

Už dávno neplatí, že pre kvalitné saunovanie musí človek chodiť do wellnes centier. Vďaka technológiám, ktoré za posledné roky urazili výrazný kus cesty si aj človek s bežnými prostriedkami môže dovoliť tento luxus, ktorým parná sauna v sprchovacom boxe bezpochyby je.

Zdravie máme len jedno, starajme o neho!

Netvrdíme, že bez sauny sa dožijete menej rokov ako s ňou. Ani nenamietam, že pre zdravie človeka je saunovanie v parnom kúpeli nevyhnutné.
Za jedným si však stojíme – parný kúpeľ párkrát do týždňa znateľne zlepší kvalitu vášho životného štýlu. Možno už teraz rekreačne navštevujete saunu. Spočítajte si sami, koľko na túto aktivitu vynakladáte peňazí a potom sa pozrite, za akú čiastku môžete kúpiť plne vybavený masážny box s parným kúpeľom. Nebolo by príjemnejšie a efektívnejšie mať takúto saunu priamo vo vašej vlastnej kúpeľni?
Vďaka parnej kúpeli zabudovanej v sprchovacom boxe nepotrebujete mať ani nadpriemerne priestrannú kúpeľňu. Sprchovací box s masážou a parným kúpeľom môžete mať bez problémov dokonca aj v panelákovom byte!

Infra kabína vs. parná sauna

Ak uvažujete o nákupe masážne a parné kabíny, pravdepodobne ste už v minulosti skúsili rôzne typy sáun. Vedľa parné kúpele je veľmi rozšírená tiež tzv. Infra kabína. Prečo ale dať prednosť práve saunovanie v parnom kúpeli?
Pri teplotách 50-60 ° C infrapanelmi vyžarujú vlny, ktorými prehrievajú celé telo, nepôsobí teda len na povrchu ako parná sauna, ale prestupujú celým telom.
Parná sauna naproti tomu funguje na princípe parného generátora, umiestneného v tomto prípade v sprchovej kabíne. Pretože sprchová kabína je vo väčšine prípadov určená pre jedného až dvoch ľudí, parný generátor spotrebuje len nepatrné množstvo energie a preto je prevádzka parnej sauny v sprchovacom boxe ekonomicky výhodnejšie.
Mimo to, väčšina ľudí (a my patríme medzi nich) dáva stále prednosť prirodzenému poteniu pred prestupovaním infravln vlastným telom.

Sprchový box, hydromasáž a parný kúpeľ – všetko v jednom!

Majte na pamäti, že ak sa rozhodnete pre investíciu do parného boxu, získavate tým vlastne tri rôzne služby. Najčastejšie budete kabínu využívať ako sprchový box pre každodennú hygienu, ku ktorej môžete kedykoľvek po náročnom dni alebo len tak pre pôžitok pridať hydromasáž chrbta. A do tretice je tu samozrejme samotná parná sauna.

Na stiahnutie :

arttec-IQ-parný-navod

Spýtať sa na tento produkt

Váš dotaz sa pokúsime čo najskôr spracovať a odpovedať Vám na emailovú adresu uvedenú v tomto formulári.