Filter produktov
Zľava!

Sanovo-Polimat CLASSIC – obdĺžniková akrylátová vaňa 150×70 cm (00264)

130,00  s DPH

Akrylátová vaňa CLASSIC 150×70 cm

Akrylátová vaňa CLASSIC je obdĺžniková vaňa plná elegancie, vyrobená z akrylátu najvyššej kvality. Vďaka svojmu klasickému tvaru vaňa CLASSIC zaujme svojou jednoduchou formou. Perfektne sa hodí do priestoru moderných kúpeľní zariadených v akomkoľvek štýle.

Výhodou akrylátovej vane CLASSIC 
je dokonalá forma a nadčasový vzhľad. Tieto vlastnosti sú doplnené vynikajúcou stabilitou a vyváženosťou získanou vďaka masívnemu rámu, ktorý spevňuje a udržuje vaňu v ideálnej polohe. Hladká a jemná štruktúra vane Vám dáva pocit pohodlia – v nej Vám bude umožnený dokonalý relax.

Vane Polimat sú vyrobené z akrylátového plastu (polymetylmetakrylát – PMMA), ktorý má vo finálnom výstupe hrúbku 5 mm. Výhodou akrylátu  je vysoko lesklý a neporézny povrch, ktorý sa jednoducho čistí, nechladí a má antibakteriálne vlastnosti. Pre výslednú pevnosť a tuhosť sú vane vystužené sklolaminátom, ktoré sú konštrukčne mimoriadne pevné a majú vynikajúce tepelné i zvukové izolačné vlastnosti.

Dno Polimat vaní je zo spodnej strany vystužené doskou s hrúbkou 12 mm. Táto doska nám okrem maximálneho spevnenia slúži na prichytenie montážnych nožičiek.

Parametre:

– rozmer: 150×70 cm
– výška vane: 54,5 cm
– hĺbka vane: 39 cm
– objem: 114 l

Súčasťou vane sú nožičky.

Katalógové číslo: 780 Kategórie: Značka:

Popis

Na stiahnutie :

Akrylatova-vana-Polimat-Classic-2-5061-manual

Spýtať sa na tento produkt

Váš dotaz sa pokúsime čo najskôr spracovať a odpovedať Vám na emailovú adresu uvedenú v tomto formulári.

Možno by sa Vám páčilo…