E-shop
Filter produktov

MEREO – Sprchový box, štvorcový, 90 cm, satin ALU, sklo Point,s vaničkou bez striešky

710,00  s DPH

Profily vo farbe satin, sklo Point, hrúbka skla 5/4 mm, štvorcový, rozmer 900×900 mm, výška 2040 mm. SMC vanička. Strieška není sučasťou dodávky

  • KódCK34122B
  • EAN8592480041533
Katalógové číslo: 541 Kategória: Značka:

Popis

Sprchový box vnáša do ekonomickej triedy nový rozmer kvality. Hrúbka bezpečnostného skla je 5/4 mm. Sklo je dokonale utesnené silikónovými lištami. Sprchový kút je osadený posuvnými dverami, ktoré majú kvalitné pojazdy s možnosťou perfektného nastavenia. Dorazy zaisťujú minimálne nárazy pri otváraní a zatváraní sprchovacieho kúta.
Spodné pojazdy umožňujú odklopenie posuvnej časti sprchovacieho kúta a vyčistenie bežne nedostupných miest. Tesnosť medzi pevnou a posuvnou časťou je zaistená stieracími silikónovými lištami na obi dvoch častiach. Na pripojenie boxu do vodovodného je možné použiť nerezové opletové hadičky, ktoré nájdete v našej ponuke (súčasťou balenia sú nerezové pripojovacie hadice 1/2 „s dĺžkou 60cm).

SMC vaničky sú vyrobené z nového revolučného materiálu s výnimočnými vlastnosťami, ktorý je používaný najmä v automobilovom priemysle. Kompozit na báze živice spevnené sklenými vláknami a minerálnym plnidlom je vyrábaný vysokotlakovým lisovaním v kovovej uzavretej forme. Výsledkom je veľmi presný a rovný výrobok s ostrými hranami s relatívne nízkou hmotnosťou. Dno vaničky je spevnené rebrovaním. Vanička je dodávaná spolu s nožičkami a sifónom.

Vybavenie boxu:
– vstavaná batéria
– ručná sprcha s posuvným držiakom a mýdľenkou
– elegantné madla
– SMC vanička
– sifón
– zada – sklo zelene prefarbené
– POZOR – strieška není sučasťou dodávky

Technické parametre
Šírka:900  mm
Hĺbka:900  mm
Dĺžka (Výška):2040  mm
Typ:Štvorec
Farba:Satin
Materiál:Hliníkové profily
Sklo:Point
Hrubka skla:5/4 mm
Vstupný otvor:500
Na stiahnutie :

Spýtať sa na tento produkt

Váš dotaz sa pokúsime čo najskôr spracovať a odpovedať Vám na emailovú adresu uvedenú v tomto formulári.