E-shop
Filter produktov
Zľava!

ARTTEC- BRILIANT parný sprchovací box clear – Model 8

2 163,00  s DPH

Kód: PAN01234

Parná kabína ARTTEC BRILIANT MODEL 8 clear, vlastnej výroby, s posuvnými dverami štvrťkruhový kombinuje bežný sprchový kút s príjemnou parným kúpeľom a aromaterapiou. Vyznačuje sa vysokou kvalitou a jednoduchým dizajnom. Vo svojej výbave ponúka PARNÝ SET, rádio, vstavané sedátko, stropné sprchu a vaničku z liateho mramoru.

Rozmer: 88x88x220cm
Šírka vstupu: 55cm
Typ skla: 5mm bezpečnostné číre sklo, zadné sklo super biele nepriehľadné
Prevedenie profilu: leštený hliník
Prevedenie vaničky: 13cm, liaty mramor, biela (výška je vrátane panelu)

Katalógové číslo: 488 Kategórie: , , , Značka:

Popis

ODBORNÁ montážnych Pri využití možnosti montáže našimi techniky získavate predĺženú záruku na 5 rokov.

Sprchový box ARTTEC BRILIANT NEW model 8 clear so zariadením s vlastnosťami sauny

Klasický štvrťkruhový sprchovací box vlastnej výroby s posuvnými dverami sa vyznačuje jednoduchým dizajnom, vysokou kvalitou spracovania. Profil je z lešteného hliníka, presklenie z 5 mm bezpečnostného číreho skla, zadné sklo super biele nepriehľadné, šírka vstupu 55 cm. Vanička je z liateho mramoru, vlastnej výroby, v bielej farbe. Výroba panelu, predného panela k vaničke a stropu je teraz z kompozitných materiálov, ktoré sa používajú v leteckom priemysle. Voči skôr používané polyesterovej živici je kompozitný materiál ekologickejšie, lepšie spracovateľný a pri rovnakej hrúbke výrobku pevnejšie. Je to tiež dôvod, prečo môžeme dosiahnuť tak dokonalé povrchovej úpravy.

Okrem klasickej stropné sprchy ponúka box vstavané sedátko, rádioprijímač a parné set, kedy teplota v pare dosahuje 40 – 45 ° C pri 100% vlhkosti vzduchu. Tieto doplnky predurčujú používaní sprchového boxu ako relaxačné zariadenie, ktoré zabezpečia uvoľnenie psychického a telesného napätia. Para spôsobí, že všetky póry na tele sa otvoria a spolu s potom odchádza aj tam nahromadené toxíny. Prúd chladnej vody zo sprchy potom všetko spláchne, póry sa stiahnu a zostáva len zabaliť sa do bielej bavlnené osušky či froté plášte a ešte cca 20 min. v pokoji relaxovať. Pobyt v pare by nemal presahovať 15 – 20 min .. Účinnosť zvyšuje použitie aromatického esenciálneho oleja s vašou obľúbenou vôňou. Niekoľko kvapiek na tampóne voľne uloženého v priestore boxe vás, spolu s parnou kúpeľom, vráti do psychickej a fyzickej pohody. Vyberať môžete z mnohých druhov esenciálnych olejov TU. Nielen to, zariadenie možno s úspechom používať aj ako prevenciu odolnosti organizmu proti chrípke, viróze a choroby z prechladnutia. S úspechom pomáha aj pri odstraňovaní celulitídy a nadváhy.

Pokiaľ už dôjde k tomu, že organizmus sa neubráni a podľahne nejakej forme virózy, chrípky či respiračnému problému (kašeľ, nádcha), potom parný box je pripravený spolu s použitím príslušného aromatického esenciálneho oleja pomôcť pri návrate do zdravotnej rovnováhy.

Na stiahnutie:

arttec-briliant-model8-clear-navod

arttec-briliant-model8-clear-porovnanie

 

Spýtať sa na tento produkt

Váš dotaz sa pokúsime čo najskôr spracovať a odpovedať Vám na emailovú adresu uvedenú v tomto formulári.