E-shop
Filter produktov
Zľava!

ARTTEC – PEARL STEAM – parný box – Excluziv

1 600,00  s DPH

Parný box PEARL STEAM

Parný box Pearl Steam z radu Arttec Exclusive sa môže pýšiť naozaj veľmi bohatou výbavou, ktorá vám zaistí ten najlepší zážitok z masáže a parné kúpele. Dohromady 20 masážnych trysiek, vodopád a horné sprchy s tropickým dažďom, to všetko posúva parný box do tej najvyššej triedy exkluzívnych masážnych boxov s parným kúpeľom. Medzi ďalšie výhody Pearl Steam patrí nadpriemerná výška boxu, a to 232 cm.

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 034 Kategórie: , , Značka:

Popis

Spracovanie

Dizajn Pearl Steam zodpovedá tradičnému vzhľadu parných boxov s prevahou perleťové farby a kontrastným čiernym stredovým panelom s batériami a ovládaním. Samozrejmosťou je výnimočná kvalita všetkých použitých dielov a ľahká údržba.

Vanička parného boxu Pearl Steam je vyrobená z kombinácie ABS a PMMA (akrylát). Tým je dosiahnuté vysokej odolnosti proti nárazu a proti poškriabaniu povrchovej vrstvy zároveň.

Rozmery: 102x102x230cm
Vnútorná výška: 208 cm
Výška sedátka: 54 cm
Šírka vstupu: 55 cm

Vanička štvrťkruhová:

farba: šedá
výška: 15 cm
hĺbka: 6 cm
materiál: ABS / PMMA

Výplň: 5mm číre bezpečnostné sklo

Rám: ALU chrómovaný lesklý
Výbava

Pre vaše pohodlie je parný box Pearl Steam vybavený dvoma sedátkami, vstavanými poličkami a zrkadlom. K tomu si pripočítajte nadštandardnú výbavu, teda LED osvetlenie, ventilátor, reproduktor a ovládací panel s pripojením k telefónu a prehrávaču.
Horná sprcha – tropický dážď
Ručná sprcha multifunkčný
Vodopád
10x chrbtové masážne trysky okolo stredového panelu
8x chrbtové masážne trysky u sedátka
1x masážna tryska pod sedadlom
1x bočné masážna tryska
Batérie
Ovládací panel
Parný vyvíjač
Reproduktor
Rádio
Pripojenie telefónu, CD
Ventilátor
2x vstavané police
Zrkadlo
2x sedátko
LED osvetlenie

Sauna v sprchovacom boxe – efektivita, úspora a bonus pre životný štýl

Už dávno neplatí, že pre kvalitné saunovanie musí človek chodiť do wellnes centier. Vďaka technológiám, ktoré za posledné roky urazili výrazný kus cesty si aj človek s bežnými prostriedkami môže dovoliť tento luxus, ktorým parná sauna v sprchovacom boxe bezpochyby je.

Zdravie máme len jedno, starajme o neho!

Netvrdíme, že bez sauny sa dožijete menej rokov ako s ňou. Ani nenamietam, že pre zdravie človeka je saunovanie v parnom kúpeli nevyhnutné.
Za jedným si však stojíme – parný kúpeľ párkrát do týždňa znateľne zlepší kvalitu vášho životného štýlu. Možno už teraz rekreačne navštevujete saunu. Spočítajte si sami, koľko na túto aktivitu vynakladáte peňazí a potom sa pozrite, za akú čiastku môžete kúpiť plne vybavený masážny box s parným kúpeľom. Nebolo by príjemnejšie a efektívnejšie mať takúto saunu priamo vo vašej vlastnej kúpeľni?
Vďaka parnej kúpeli zabudovanej v sprchovacom boxe nepotrebujete mať ani nadpriemerne priestrannú kúpeľňu. Sprchovací box s masážou a parným kúpeľom môžete mať bez problémov dokonca aj v panelákovom byte!

Infra kabína vs. parná sauna

Ak uvažujete o nákupe masážne a parné kabíny, pravdepodobne ste už v minulosti skúsili rôzne typy sáun. Vedľa parné kúpele je veľmi rozšírená tiež tzv. Infra kabína. Prečo ale dať prednosť práve saunovanie v parnom kúpeli?
Pri teplotách 50-60 ° C infrapanelmi vyžarujú vlny, ktorými prehrievajú celé telo, nepôsobí teda len na povrchu ako parná sauna, ale prestupujú celým telom.
Parná sauna naproti tomu funguje na princípe parného generátora, umiestneného v tomto prípade v sprchovej kabíne. Pretože sprchová kabína je vo väčšine prípadov určená pre jedného až dvoch ľudí, parný generátor spotrebuje len nepatrné množstvo energie a preto je prevádzka parnej sauny v sprchovacom boxe ekonomicky výhodnejšie.
Mimo to, väčšina ľudí (a my patríme medzi nich) dáva stále prednosť prirodzenému poteniu pred prestupovaním infravln vlastným telom.

Sprchový box, hydromasáž a parný kúpeľ – všetko v jednom!

Majte na pamäti, že ak sa rozhodnete pre investíciu do parného boxu, získavate tým vlastne tri rôzne služby. Najčastejšie budete kabínu využívať ako sprchový box pre každodennú hygienu, ku ktorej môžete kedykoľvek po náročnom dni alebo len tak pre pôžitok pridať hydromasáž chrbta a tiež nôh. Zabudované trysky sa postarajú o chrbát a masážne jednotka, ktorú jednoducho položíte na dno masážneho boxu uvoľnia vaše chodidlá. A do tretice je tu samozrejme samotná parná sauna.

Na stiahnutie :

arttec-pearl-parny-navod

Spýtať sa na tento produkt

Váš dotaz sa pokúsime čo najskôr spracovať a odpovedať Vám na emailovú adresu uvedenú v tomto formulári.