E-shop
Filter produktov
Zľava!

INTER – Jacuzzi® Parná kabína OMEGA by Pininfarina

21 000,00  s DPH

Jacuzzi® je špičkou vo svojom obore. Ostatné spoločnosti od nej zväčša len kopírujú. Aj z tohto dôvodu sa pomenovanie „jacuzzi“ používa ako synonymum pre kažné hydromasážne zariadenie bez ohľadu na značku.
Predstavujeme Vám absolútnu špičku našich parných kabín, a to OMEGA nadizajnovanú dizajnérskym štúdiom Pininfarina od Ferrari. Pri zaobstaraní tohto skvostu každá iná kúpeľňa sa Vám bude zdať len ako slabý „odvar“. Limitovaná séria.

SKU: Jacuzzi OMEGA 9547

 

Jacuzzi® sa stala najznámejšou a najpredávanejšou značkou na trhu s kúpeľňovým zariadením. Okrem prvého patentu s vírivou vaňou má Jacuzzi® 250 celosvetových patentov na pokroky v systémoch čerpadiel, technológii prúdenia a dizajne výrobkov. Tento trvalý záväzok k inovatívnemu vývoju produktov zabezpečuje jeho vedúcu pozíciu v priemysle a stanovuje normy na celom svete.

Katalógové číslo: 014 Kategória: Značka:

Popis

Minimalistický dizajn od jedného z najznámejších dizajnových talianskych štúdií Pininfarina. Parný sprchový box o veľkosti 100 x 120 x 221 cm. Harmonické línie prispôsobené krivkám tela vytvárajú dokonalý požitok zo sprchovania a saunovania. Parný generátor umožňuje získať tie najlepšie výkony parnej sauny spolu s vertikálnymi masážnymi funkciami, ručnou sprchou a pevnou sprchovou hlavicou. Model Jacuzzi Omega je v harmónii s moderným štýlom a má všetky požadované vlastnosti, aby Vám poskytol orginálny zážitok zo sveta wellness ve Vašom domácím prostredí. Jednoducho si doprajte potešenie z exkluzivního zážitku.

Biele alebo čierne prevedenie

Pravo alebo ľavo stranná verzia

Hydromasážne trysky 4
Hlavová sprcha – dážď ano
Sprchová kaskáda ano
Parný generátor
ano
Aromaterapia ano
Crystal Clear Jacuzzi ® ano
Osvetlenie interiéru ano
Displej ano
Ručná sprcha ano
Sedátko (povrchová úprava Teak) ano
Poklop ano
Rozmery 120x100x225cm

Doprava zdarma.

Spýtať sa na tento produkt

Váš dotaz sa pokúsime čo najskôr spracovať a odpovedať Vám na emailovú adresu uvedenú v tomto formulári.