E-shop
Filter produktov

ARTTEC – Kron SURF + CHROMO 180 x 80 hydromasážna akrylátová vaňa

1 335,00  s DPH

Kód: PAN04392

Masážna vaňa KRONA SURF + CHROMO 180 x 80 cm.

Táto hydromasážna vaňa s pneumatickým ovládaním masážnych trysiek ponúka skvelú kombináciu vodnej masáže so svetelnou terapiou. Masážna vaňa ponúka pohodlnú hydromasáž vodným prúdom, pri ktorej si môžete nastaviť intenzitu tlaku masáže. Bonusom je chromoterapia vďaka ktorej si diaľkovým ovládačom môžete nastaviť ľubovoľnú farbu a vytvoriť si tú správnu atmosféru. Vybrať si môžete aj z niekoľkých predvolených svetelných programov, podľa ktorého sa farby prelínajú a menia. Relaxovanie a vlastná hydro masáž v pohodlí svojej kúpeľne nebolo nikdy jednoduchšie. Vaňa je vyrobená z kvalitného a silného akrylátu (nehrozí prehýbanie a deformácia vane). Celá masážna vaňa je umiestnená na oceľovom ráme so stavacími nožičkami. Inštalácia je preto jednoduchá a rýchla. Vaňu môžete buď obmurovať, alebo môžete použiť predný krycí panel.

 

Parametre vane:

Rozmer: 180 x 80 x 48 cm (k tomu treba pripočítať 12 – 16 cm nastaviteľný rám s nožičkami). Nožičky sa nastavia podľa potrieb pri obmurovaní, prípadne podľa rozmeru krycieho panelu.
Objem: 210 litrov pri maximálnom napustení (vaňu nie je potrebné napúšťať do jej plného objemu, na použitie masážnych trysiek stačí vaňu naplniť po hornú hranu najvyššie položených trysiek).
Materiál: Vyrobená z vysoko kvalitného akrylátu. Po vytvarovaní je skelet vystužený sklolaminátom. Vďaka tomuto postupu získava vaňa vysokú pevnosť pri nižšej hmotnosti, vaňa je stálofarebná (farba povrchu vane zostáva stále biela). Ďalšou dôležitou výhodou sú izolačné vlastnosti, vďaka ktorej si udržuje napustená voda vo vani dlhšie svoju teplotu.

Katalógové číslo: 525 Kategória: Značka:

Popis

Popis masážneho systému:

Ovládanie – Pneumatické
Hydromasážne chrbtové trysky – 4 ks
Hydromasážne nožné trysky – 2 ks
Veľké bočné hydromasážne trysky s kĺbom – 4 ks
LED osvetlenie – ÁNO
Regulátor tlaku masáže – ÁNO
Automatické odvodnenie systému – ÁNO
Čerpadlo – ÁNO
Samonosný oceľový rám s nožičkami – ÁNO
Odtokový komplet – ÁNO

Odvodnenie hydromasážneho systému

Vďaka presnej inštalácii pri výrobe sa voda samospádom dostane preč z hydromasážneho systému, ten je tvorený špeciálnymi tryskami v tvare „Y“ a hadicami situovanými tak, aby v nich nezostala zvyšková voda.

 

Regulácia tlaku masáže

Tlak vodnej masáže vznikajúcej v tryskách sa reguluje pomocou otočného ovládača umiestneného na leme vane. Intenzitu masáže si tak môžete plynule nastaviť od jemného prúdu až po silnú masáž

K vani možno prikúpiť a nechať namontovať batériu na okraj vane

Možnosť dokúpenia čelných a bočných panelov k tejto vani

Na stiahnutie :

arttec-krona-chrome-180×80-navod

VIDEO :

 

 

 

Spýtať sa na tento produkt

Váš dotaz sa pokúsime čo najskôr spracovať a odpovedať Vám na emailovú adresu uvedenú v tomto formulári.

Možno by sa Vám páčilo…