E-shop
Filter produktov
Zľava!

INTER – Jacuzzi® terapeutická hydromasážna vaňa INVITA 180

2 190,00  s DPH

Jacuzzi® je špičkou vo svojom obore. Ostatné spoločnosti od nej zväčša len kopírujú. Aj z tohto dôvodu sa pomenovanie „jacuzzi“ používa ako synonymum pre hydromasážne vane a vírivky.
Predstavujeme Vám terapeutickú vaňu Jacuzzi original Essential INVITA. Rozmer 180cm. Doprava zdarma.

Výška: 60 cm

Dĺžka: 180 cm

Šírka: 78 cm

Katalógové číslo: 592 Kategórie: , Značka:

Popis

Jacuzzi® sa stala najznámejšou a najpredávanejšou značkou na trhu s vírivými vaňami, vírivkami a kúpeľmi. Okrem prvého patentu s vírivou vaňou má Jacuzzi® 250 celosvetových patentov na pokroky v systémoch čerpadiel, technológii prúdenia a dizajne výrobkov. Tento trvalý záväzok k inovatívnemu vývoju produktov zabezpečuje jeho vedúcu pozíciu v priemysle a stanovuje normy na celom svete.

So svojimi rozmermi a dvoma luxusnými mäkkými opierkami hlavy je bezpochyby jedným z najluxusnejších a najpôsobivejších kúpeľov, ktoré sme mali tú česť pre Vás navrhnúť. V skutočnosti sme tentoraz vyšli z cesty, aby sme vám priniesli „to najlepšie z najlepších“.

Vždy to bol názor tohto recenzenta, že dobrá, pohodlná súprava hlavových opierok a luxusná, vysoko kvalitná vaňa sú kľúčom k produktívnemu, úspešnému dňu.

So svojimi šiestimi hydromasážnymi tryskami ktoré uľahčia odbúranie bolesti a ťažkostí pri práci v ťažkých dňoch, sa sami opýtate, prečo ste tak dlho čakali na to, aby ste sa takto nechali hýčkať. Môžete tiež nastaviť cielené trysky, aby ste zasiahli „správne miesta“, aby ste zmiernili nahromadené bolesti a stres dňa.

V tejto nádhernej kúpeľni je dostatok miesta pre dvoch. Každá osoba má svoju luxusnú mäkkú opierku hlavy .

Atribúty a špecifikácie:

Rozmery: 180 x 78/88 x 60 cm
K dispozícii sú dva luxusné mäkké opierky hlavy
Určená pre dve osoby

Čelný a jeden bočný panel v cene

Zahŕňa opierku hlavy aj nožičky

Opcie:

Druhý bočný panel za príplatok 230 Eur

Syfón Jacuzzi chrome Deluxe za príplatok 210 Eur

Batérie Jacuzzi za príplatok 490 Eur

Úsporná energetická náročnosť 0,7kW – 3.5A

Spĺňa, dokonca prevyšuje najprísnejšie certifikačné normy UNI EN 12764

Napriek tomu že Jacuzzi nepatrí medzi najlacnejšie záležitosti, v mnohých prípadoch sa môže vyplatiť. Pokiaľ trpíte bolesťami chrbta, svalstva a chodíte po maséroch tak prostridky investované do kúpy kvalitnej hydromasážnej vane sa Vám môžu v priebehu 2-3 rokov vrátiť.

 

Platba pred faktúrou.

Spýtať sa na tento produkt

Váš dotaz sa pokúsime čo najskôr spracovať a odpovedať Vám na emailovú adresu uvedenú v tomto formulári.