E-shop
Filter produktov

MEREO – Bino kúpeľňová skriňka s keramickým umývadlom 60 cm, biela/biel

407,00  s DPH

  • Záruka 2 roky
  • Kód CN660
  • EAN 8592480060053

Bino skrinka 600 mm, SLIM design keramické umývadlo a dve praktické plnovýsuvné zásuvky so samozatvaracími pojazdmi a tlmením z.Strong

Katalógové číslo: 359 Kategória: Značka:

Popis

Jednoduchosť, efektívnosť, elegancia. To sú hlavné spoločné menovatele kúpeľňového nábytku MEREO, ktorý ozdobí každú kúpeľňu. Vďaka kombinácii inovácií a spoľahlivého prístupu, na ktorom si popredný slovenský výrobca zakladá, potom vzniká kvalitný a zároveň veľmi moderný nábytok. Farebné kombinácie biely lesk, biely lesk + dub zaisťujú, že bude nábytok ladiť do každého typu kúpeľne. Užívateľsky veľmi praktické sú potom dve plnovýsuvné zásuvky so samozatváracími pojazdmi a tlmením Strong. Skrinka sa dodáva v zloženom stave a jej rozmer je 608x530x462 mm.
Samozrejmosťou je dvojročná záručná doba.

Nábytková keramické umývadlá s jedným otvorom pre stojankovú batériu v luxusnom SLIM dizajne s hrúbkou hrany iba 20 mm. S týmito umývadlami sa splní Vaše požiadavky na jednoduché a zároveň atraktívne vybavenia kúpeľne za atraktívne ceny. Benefity týchto umývadiel sú bezpochyby funkčnosť a príjemný vzhľad. Umývadlo je určené pre nábytok, nie je možné inštalovať samostatne na stenu. Zápustné umývadlá podporia moderný a elegantný vzhľad každej kúpeľne a doladia tak celkový dizajn interiéru. Umývadlá možno osadiť do dosky aj vo viacerých kusoch vedľa seba.

Technické parametre
Šírka:608  mm
Hĺbka:462  mm
Dĺžka (Výška):530  mm
Farba:Biela
Výška s umyvadlom:550 mm
Typ skrinky:s umyvadlom
Na stiahnutie :

Spýtať sa na tento produkt

Váš dotaz sa pokúsime čo najskôr spracovať a odpovedať Vám na emailovú adresu uvedenú v tomto formulári.