E-shop
Filter produktov

MEREO – Kora sprchový set: štvorcový kút 90 cm, biely ALU, sklo Grape, vanička, sifón

414,00  s DPH

Sprchový set: sprchový kút, štvorec, 90x90x185 cm, biely ALU, Grape, SMC vanička, nízka, biela, vr. sifónu, bez nožičiek.

 

  • KódCK34101ZN
  • EAN8592480082536
Katalógové číslo: 659 Kategórie: , Značka:

Popis

Sprchový set obsahujúci sprchový kút v prevedení biela ALU, sklo Grape zaručuje bezpečnosť. Súčasťou setu je SMC vanička v biele farbe.

Sprchové kúty zo série Kora, ktorá vnáša do ekonomickej triedy nový rozmer kvality. Hrúbka bezpečnostného skla je 5 mm. Sklo je dokonale utesnené silikónovými lištami. Sprchový kút je osadený posuvnými dverami, ktoré majú ložiskové pojazdy s excentrickým usadením (možnosť nastavenia). Dorazy zaisťujú minimálnu nárazy pri otváraní a zatváraní sprchovacieho kúta.
Spodné pojazdy umožňujú odklopenie posuvnej časti sprchovacieho kúta a vyčistenie bežne nedostupných miest. Tesnosť medzi pevnou a posuvnou časťou je zaistená stieracími silikónovými lištami na obi dvoch častiach.

Sprchové vaničky sú podstatnou súčasťou sprchovacích kútov a svojim designom a kvalitou spracovania môžu výrazne ovplyvniť celkový dojem zo sprchovacieho kúta.
SMC vaničky v novom modernom designe sú obľúbené pre svoje praktické vlastnosti (malú výšku, farebnú stálosť, odolnosť voči poškriabaniu, ľahkú údržbu).

– farba biela
– dlhá životnosť
– vysoká odolnosť
– vysoká nosnosť a stabilita
– otvor pre sifón ⌀ 90 mm

 

Technické parametre:
Séria:Kora
Šírka:900  mm
Hĺbka:900  mm
Dĺžka (Výška):1890  mm
Typ:Štvorec
Farba:Biela
Materiál:Hliníkové profily
Sklo:Grape
Hrubka skla:5 mm
Vstupný otvor:490
Staviteľnosť:880-900 x 880-900
Návod:

Spýtať sa na tento produkt

Váš dotaz sa pokúsime čo najskôr spracovať a odpovedať Vám na emailovú adresu uvedenú v tomto formulári.